EOS P500

EOS P 500 - Automatizovaná výrobní platforma pro laserové sintrování plastových dílů v průmyslovém měřítku

Vysoce kvalitní komponenty za nejnižší cenu za díl. Maximální produktivita pro zpracování polymerů při provozních teplotách do 300 ° C

Inovativní výrobní platforma vyrábí komponenty, které splňují nejvyšší požadavky na mechanickou a rozměrovou přesnost a reprodukovatelnost. Díky inteligentním hardwarovým rozhraním a příslušenstvím se zvyšuje doba provozu zařízení EOS P 500 o 75% oproti předchůdcům a konkurenčním modelům.
 
EOS P500EOS P 500

Účinnost

Inovativní nástavec, který aplikuje a zhutňuje materiál rychlostí až 0,6 m / s, stejně jako dva výkonné lasery o výkonu 70 W redukují náklady na díl o více než 30%.

Flexibilita

Systém zpracovává polymerní materiály při provozních teplotách až do 300 ° C, což zaručuje maximální flexibilitu materiálu. Otevřené softwarové rozhraní a uživatelsky přívětivé nástroje podporují vývoj aplikací a materiálů.

Automatizace

Zařízení EOSYSTEM pracuje intuitivně. EOSPRINT 2 umožňuje integraci softwaru do systémů CAD, např. NX ™ od společnosti Siemens a prostřednictvím EOSCONNECT připojení k ERP systémům. EOS P 500 tedy podporuje digitální řízení výroby.

 

 

 

Pro více informací o stroji EOS P500 si můžete stáhnout informační list ve formátu PDF. Stáhnout zde

 

Chci poptat zařízení!

Položky označené * jsou povinné.

 

 

 

 

 

2014 ©
Webdesign & SEO eStudio